KONST / Litografier / Färglitografi 14188183
nr 1418 8183
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Signerad, numrerad 64/175. Färglitografi, bildmått: 53x53, yttermått inklusive ram: 60x60 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:26:15
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér